Spaghetti della mamma 350g
€ 4,95
€ 1,41 / 100g
Incl. BTW
Op voorraad
SKU 65270
- Gratis verzending vanaf €50,-
- Add a little WoW!
Description Ambachtelijke spaghetti, afkomstig uit Zuid-Italië, gemaakt van de beste tarwe en ambachtelijk vervaardigd zoals de Italiaanse moeders dit het liefst zien.Spaghetti della Mamma is een authentieke spaghetti uit het Zuid-Italiaanse Puglia. De pasta is gemaakt van de beste beschikbare harde tarwe en wordt op een ambachtelijke manier geproduceerd door het op een lage temperatuur te drogen. Hierdoor krijgt de Spaghetti della Mamma een ruwere textuur en zal saus beter hechten aan de pasta. Dat proeft u. En zó hoort het, ook volgens de mammas in Italië!
De kooktijd van deze Spaghetti della Mamma is twaalf tot veertien minuten voor een al dente spaghetti. In de verpakking zitten vijf tot zes porties. Bereid de pasta met een van de heerlijke tomatensauzen of pastakruidenmixen uit ons assortiment. Deze spaghetti is ook zeer smakelijk met een room- of een pestosaus.
Of combineer de Spaghetti della Mamma met een van de andere producten uit de Oil & Vinegar della Mamma serie voor een mooi cadeau voor mammas!
Art.nr. | 65270 |
---|---|
Ingrediënten | harde tarwe, water. |
This product contains: | gluten tarwe |
Voedingswaardetabel EU | |
---|---|
Waarde per 100 G | |
Energie in KJ | 1,557 KJ |
Energie in KCal | 367 KCAL |
Vetten | 1.5 G |
Waarvan verzadigde vetten | 0.6 G |
Koolhydraten | 75.5 G |
Waarvan suikers | 1.3 G |
Eiwitten | 12.0 G |
Zout | 0.00 G |
Schrijf uw eigen review
Upsell Products
Ontdek hoe dit product wordt gebruikt in de volgende recepten
Meer inspiratie voor in de keuken?
Bekijk hier alle Oil & Vinegar recepten