Zomer
Collectie:

Zomer

34 producten

Filters wissen
  1. Vlierbloesem & Limoen Azijn - 250ml Vlierbloesem & Limoen Azijn - 250ml

    Fruitazijn

    Vlierbloesem & Limoen Azijn - 250ml

    Price
    12,95

    incl. BTW

    250ml (€ 51,80 /1L)
  2. Limoncello-Azijn - 250ml Limoncello-Azijn - 250ml

    Fruitazijn

    Limoncello-Azijn - 250ml

    Price
    14,95

    incl. BTW

    250ml (€ 59,80 /1L)
  3. Limoncello Nougat - 100g Limoncello Nougat - 100g

    Nougat

    Limoncello Nougat - 100g

    Price
    5,95

    incl. BTW

    100g (€ 59,50 /1Kg)
  4. Aceite de Oliva Extra Vierge Olijfolie in Blik - 250ml

    Extra vierge olijfolie

    Aceite de Oliva Extra Vierge Olijfolie in Blik - 250ml

    Price
    12,95

    incl. BTW

    250ml (€ 51,80 /1L)
  5. Salade Kruidenspecerij - 75g

    Kruiden

    Salade Kruidenspecerij - 75g

    Price
    8,95

    incl. BTW

    75g (€ 119,33 /1Kg)
  6. Extra vierge olijfolie met chili

    Gearomatiseerde olijfolie

    Extra Vierge Olijfolie met Chili - 250ml

    Price
    15,95

    incl. BTW

    250ml (€ 63,80 /1L)
  7. Dressingshaker - 250ml

    Keukentools

    Dressingshaker - 250ml

    Price
    12,95

    incl. BTW

    250ml (€ 51,80 /1L)
  8. Basilicum Carpaccio Saus - 250ml

    Sauzen,Tafelsauzen

    Basilicum Carpaccio Saus - 250ml

    Price
    8,95

    incl. BTW

    250ml (€ 35,80 /1L)
  9. Crispy Chili Oil

    Deze pittige alleskunner is populair!

    Ontdek hier
  10. Dressing Kit - Cadeauset - 3x100ml Dressing Kit - Cadeauset - 3x100ml

    Dressings,Cadeaupakketten

    Dressing Kit - Cadeauset - 3x100ml

    Price
    22,95

    incl. BTW

    300ml (€ 76,50 /1L)
  11. Limoncello Mayonaise - 190ml Limoncello Mayonaise - 190ml

    Sauzen,Tafelsauzen

    Limoncello Mayonaise - 190ml

    Price
    8,95

    incl. BTW

    190ml (€ 47,11 /1L)
  12. Extra vierge olijfolie met rozemarijn

    Gearomatiseerde olijfolie

    Extra Vierge Olijfolie met Rozemarijn - 250ml

    Price
    15,95

    incl. BTW

    250ml (€ 63,80 /1L)
  13. Parelvormige pasta - Fregula Pasta - 500g Parelvormige pasta - Fregula Pasta - 500g

    Pasta

    Parelvormige pasta - Fregula Pasta - 500g

    Price
    7,25

    incl. BTW

    500g (€ 14,50 /1Kg)
  14. Coratina extra vierge olijfolie Coratina extra vierge olijfolie

    Extra vierge olijfolie

    Coratina - Italiaanse Extra Vierge Olijfolie - 250ml

    Price
    14,95

    incl. BTW

    250ml (€ 59,80 /1L)
  15. Biologische extra vierge olijfolie

    Biologische olijfolie

    Biologische Extra Vierge Olijfolie - 500ml

    Price
    27,95

    incl. BTW

    500ml (€ 55,90 /1L)
  16. Siciliaanse Olijven - 300g Siciliaanse Olijven - 300g

    Olijven

    Siciliaanse Olijven - 300g

    Price
    6,95

    incl. BTW

    300g (€ 23,17 /1Kg)
  17. Gerookte BBQ Olijven - 195g Gerookte BBQ Olijven - 195g

    Olijven

    Gerookte BBQ Olijven - 195g

    Price
    6,95

    incl. BTW

    195g (€ 35,64 /1Kg)
  18. Barbecue musthaves

    Alles voor zomerse avonden in de tuin

    Ontdek hier
  19. Herb Mix for Feta Cheese Dip - 95g Herb Mix for Feta Cheese Dip - 95g

    Kruiden

    Herb Mix for Feta Cheese Dip - 95g

    Price
    9,95

    incl. BTW

    95g (€ 104,74 /1Kg)
  20. Pastabord in Deruta Keramiek - 22cm Pastabord in Deruta Keramiek - 22cm

    Servies

    Pastabord in Deruta Keramiek - 22cm

    Price
    11,95

    incl. BTW

  21. Griekse Olijven & Feta Mix - 290g Griekse Olijven & Feta Mix - 290g

    Olijven

    Griekse Olijven & Feta Mix - 290g

    Price
    7,95

    incl. BTW

    290g (€ 27,41 /1Kg)
  22. Griekse Kalamata Olijven - 300g

    Olijven

    Griekse Kalamata Olijven - 300g

    Price
    7,95

    incl. BTW

    300g (€ 26,50 /1Kg)
  23. Saladeschaal in Deruta Keramiek - 32cm Saladeschaal in Deruta Keramiek - 32cm

    Servies

    Saladeschaal in Deruta Keramiek - 32cm

    Price
    32,50

    incl. BTW

  24. Aubergine bord - 19x10x2cm Aubergine bord - 19x10x2cm

    Servies

    Aubergine bord - 19x10x2cm

    Price
    10,95

    incl. BTW

  25. Griekse Kalamata Olijven & Vijgen Spread - 230g Griekse Kalamata Olijven & Vijgen Spread - 230g

    Spreads

    Griekse Kalamata Olijven & Vijgen Spread - 230g

    Price
    7,95

    incl. BTW

    230g (€ 34,57 /1Kg)
  26. Griekse Olijven gevuld met Zongedroogde Tomaten - 300g

    Olijven

    Griekse Olijven gevuld met Zongedroogde Tomaten - 300g

    Price
    7,95

    incl. BTW

    300g (€ 26,50 /1Kg)

Eerder bekeken...